TELEFON 

0 (232) 866 25 55

Gazi M.Kemal Mh. Fatih Cd. No: 89 Karakuyu - Torbalı

İZMİR


HAKKIMIZDAAnasayfa  /  Hakkımızda
DEVAL MEDİKAL KURUMSAL


2011 yılında, firmamızın temellerini atarken ,kendimizi bilerek ve neler yapabileceğimizi düşünerek, adımlarımızın bugününü ve yarınını hesap ederek yola koyulduk. Geçmişimize baktığımızda; ‘iyiki doğru olanı yapmışız’ diyoruz. Her an, ‘başka ne yapabiliriz?’ sorusunu soruyoruz kendimize. Ve geleceğin bizdeki adı, ‘neden olmasın?’ dır. 
Çünkü, azim ve sabır sözcüklerinin kıymetini biliyoruz. Deneyimli kadromuz , engin tecrübemiz ve ilkeli ticaretimiz, bizim sahip olmakla övündüğümüz değerlerimizdir. Güvenli, kaliteli ve dürüst hizmet anlayışımızla, sektörel rekabet tanımını yeniden yapacağımıza inanıyoruz. Firmamız ISO 9001:2000 ve ISO 13485 Yönetim Kalite belgeli olup, ürünlerimiz TSE ve CE belgelidir. DEVAL GRUP çatısı altında, Deval Medikal olarak imalatçı firma oluşumuz ve Ar&Ge çalışmalarımız, her zaman yenilikleri beraberimizde getirmemizi sağlamıştır ve sağlamaya devam edecektir. İzmir Torbalı'da, en son teknolojik imkanlarla donatılan yeni fabrikamızın faaliyete geçmesiyle birlikte,Türkiye'de bir ilke imza atmanın haklı gururunu yaşamaktayız. 12.000 m2 alanda, Hastane Demirbaşları ve Büro Mobilyaları, üretiminin tamamını kapsayan konseptimiz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. 
 
Kalite 
Müşteri memnuniyetini ve verimliliği artırmak amacıyla toplam kalite yönetim süreçlerine ve sürekli iyileştirme faaliyetlerine önem veriyoruz. Lojistik uygulamalar içerisinde yer alan sevkiyatlarda, paketleme, yükleme ve kalite kontrol onayının alındığının kontrolü ve işaretlerini kapsayan sevkiyat ile ürün iade prosedürleri gibi kalite süreçleri dökümante edilmiş ve uygulamanın sürekliliği sağlanmıştır. Biz kalitedeki başarımızı, başkalarının başarısızlıklarına göre değil ; kendi başarı kriterlerimize göre değerlendiriyoruz. 
 
Misyonumuz; 
İnsan sağlığının dünyadaki en önemli değer olduğunun bilincinde çalışarak insan için en iyisini ve kalitelisini üretmektir. 
 
Vizyonumuz; 
Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek standartlarımızı bir kademe daha üste çıkarmak, sürekli ve en önemli hedefimizdir. Her geçen gün yükselen potansiyelimiz deneyimlerimizi güçlendirmektedir. Doğru bilgi birikiminin bilinçli kullanımıyla başarıyı ilke edinen şirketimizin, alanında marka olma hedefine, kısa sürede ulaşacağından şüphe etmiyoruz.